doradztwo ebiznesowe

Wersja do druku Poleć znajomemu

Jeżeli masz pomysł na działalność internetową - porozmawiaj o nim z nami. Chętnie przedyskutujemy nawet najbardziej "zwariowane" pomysły. Pomożemy znaleźć słabe strony modelu biznesowego, przeprowadzimy analizę konkurencji internetowej, przygotujemy specyfikację techniczną systemu informatycznego niezbędnego do uruchomienia działalności internetowej.

wywiad gazety METRO dla przedsiębiorców (pdf) - Innowacje szansą na powodzenie
publikacja PARP w Gazecie Wyborczej - Innowacyjna przewaga konkurencyjna Firmy Structum

Outsourcing marketingu i sprzedaży

Poszukujemy partnerów biznesowych. Chętnie zainwestujemy nasz entuzjazm, kapitał i technologie InfoBiz Server w ciekawe przedsięwzięcia.

więcej »

Uruchomienie działalności interentowej

Dlaczego uruchomienie działalności internetowej wydaje się takie proste...? Sam pomysł na działalność internetową, to wierzchołek góry lodowej, którą jest internetowa firma. Otoczenie biznesu internetowego nie jest mniej skomplikowane, niż otoczenie każdej firmy działającej tradycyjnie.

więcej »

Promocja miasta i gminy w Internecie

promocja w internecie - nagroda webstar dla lublin.eu

Internet może być aktywnie wykorzystywany do promocji w internecie. Zależnie od rodzaju prowadzonej działalności, warto wykorzystywać dostępne narzędzia marketingu internetowego. 

Poszukujemy partnerów biznesowych - chętnie zainwestyjemy w marketing ciekawych przedsięwzięć. Podziel się z nami ryzykiem, my podzielimy się z Tobą wypracowanymi przez nas zyskami - szczegóły oferty: Outsourcing marketingu i sprzedaży.

Dwie statuetki w konkursie Web Star Festival dla portalu Lublin.eu

Promocja gminy w internecie

lub na popularyzację walorów turystycznych. Podobnie jak promocja innych organizacji, promocja gminy w internecie bazuje na dostępnych mechanizmach marketingu internetowego.

więcej »

Dlaczego warto inwestować w innowacje

Czym są innowacje? Innowacja oznacza wprowadzenie czegoś nowego, reformę lub zmianę dotychczasowego stanu istnienia. Innowacją jest wdrożenie nowego lub istotnie ulepszonego produktu (wyrobu, usługi), wprowadzenie nowej lub udoskonalonej metody produkcji, zastosowanie nowego sposobu sprzedaży lub zakupów, nowych surowców bądź półfabrykatów, wdrożenie nowej metody marketingu bądź organizacji miejsca pracy. Dlaczego warto wprowadzeć innowacje w firmie? Jak wprowadzać innowacje?

więcej »

Jak napisać dobry wniosek o dotację?

Gwarancją sukcesu każdego przedsięwzięcia ubiegającego się o dotacje unijne jest sporządzenie właściwej dokumentacji aplikacyjnej.

więcej »

Źródła finansowania sektora małych i średnich przedsiębiorstw

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa stanowią 99,8 wszystkich przedsiębiorstw w kraju i w znacznym stopniu wpływają na poziom wzrostu gospodarczego oraz poziom zatrudnienia. Ze względu na słabo jeszcze rozwinięty w Polsce system finansowania zewnętrznego przedsiębiorstw większość przedsiębiorców finansuje realizację nowych pomysłów biznesowych ze środków własnych lub pożyczek od znajomych, przyjaciół i rodziny. Problem z dostępem do zewnętrznych źródeł finansowania dotyka głównie osoby rozpoczynające działalność gospodarczą oraz mikro i małe firmy (MŚP).

więcej »